MERT OTO KİRALAMA

Kiralamayı düşündüğünüz size uygun bir aracımız mutlaka vardır !

BİZ KİMİZ ?

1996 yılında İstanbul Kasımpaşa da kurulan MERT OTO KİRALAMA o günden bu yana Türkiye'de sekiz farklı ilde başarıyla oto kiralama hizmeti vermektedir.
Hizmetlerini, yaratıcı bir kadro ile gerçekleştiren MERT OTO KİRALAMA müşterilerinin haklarını gözetmeyi ve dinamizmi ilke edinerek , sektörünün en iyi hizmetini sunmayı amaç edinmiştir.
Yüksek kapasiteli bilgi işlem desteği ve yüzlerce araçtan oluşan filosu ile turizm sektöründe hizmete devam eden MERT OTO KİRALAMA gelişmekte olan Türk Turizmi'ne sürekli yenilikler getirmektedir.
Merkezi İstanbul'da olan "SATIŞ BÖLÜMÜ" 1 günlük kiralamadan 1 yıllık kiralamaya kadar araçların tümünün fiyatlandırmasını müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini ön plan da tutarak MERT OTO KİRALAMA nın profesyonel satış ekibi tarafından hazırlanmaktadır.
MERT OTO KİRALAMA bürolarının tümü, her türlü araç rezervasyonu için hizmet vermeye hazırdır.Türkiye den veya dünyanın herhangi bir yerinden kiralık otomobil rezervasyonu yaptırmak MERT OTO KİRALAMA nın modern bilgi işlem ağı ile sorun olmaktan çıkmaktadır.Rezervasyonlarınız için merkez ofisimizin satış bölümü ile görüşmeniz yeterlidir.
MERT OTO KİRALAMA ofisleri rezervasyonları ücret almaksızın yerine getirerek müşteri memnuniyetini ve buna bağlı olarak hizmet sürekliliğini sağlamaktadır.
Kiralık otomobil konusunda Filo Hizmeti de sunan MERT OTO KİRALAMA, Filo Bölümü'nde her araç için tutulan bilgi dosyalarına göre, kiralanan aracın kiralama öncesi ve kiralama süresince tüm teknik kontrollerini, periyodik bakımlarını yaptırmaktadır.Böylece kiralanan araç kiralayan kişiye bir sorun çıkarmamakta, müşteri kendisinden önce başkası tarafından kiralanan aracın herhangi bir teknik sorunuyla uğraşmak zorunda bırakılmamaktadır.
Ayrıca filo bölümümüz, kiralanan aracın muayenesi ve plaka vergisi gibi yasal işlemlerini de aracı kiralayan kişi adına yerine getirmektedir.
Şirketlerin araç filosu kiralamasının, satın almasından daha ekonomik olduğuna inanan MERT OTO KİRALAMA, filo kiralama konusunda, bir çok sektöre hizmet vermektedir. Gıdadan bankacılığa, iletişimden havayollarına kadar çok geniş bir alanda hizmet veren MERT OTO KİRALAMA hizmet verdiği kuruluşların, filo kiralama yoluyla karlılık oranını da artırmaktadır.
MERT OTO KİRALAMA filo planlamasında, gerekli aracın seçimi ve tesliminde uzmanlaşmış bir kuruluştur.
MERT OTO KİRALAMA'dan kiralayacağınız filodaki araçların her türlü bakım - onarım ve yedek parça sorununu yine MERT OTO KİRALAMA en ekonomik yoldan çözmektedir.

EN ÇOK KİRALANAN ARAÇLAR

Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen araçlar

Renault Fluence

Renault Fluence

105.00
190 TL/Günlük

Renault Fluence, akıcı, ahenkli, göz alıcı, kendinden emin.

Fiyat Listesi Rezervasyon
Mercedes E 200

Mercedes E 200

250.00
250 EU/Günlük

Mercedes-Benz, E-Serisi ile aklınızı başınızdan alacak bir yolculuğa hazır.

Fiyat Listesi Rezervasyon
Mercedes Vito

Mercedes Vito

300.00
600 TL/Günlük

Mercedes Vito, sınıfının en ekonomik modeli olarak dikkat çekiyor.

Fiyat Listesi Rezervasyon